Vyhledávání

Kontakt

Výborná první třetina a zasloužená výhra,Pardubice vezou z Mladé Boleslavi 3 body!

21.11.2009 21:30

Pouhých 9 vteřin stačilo Pardubicím na první gól.Gól byl uznán až po debatě s videorozhodčím po třech minutách a čas se vrátil na 00:09,autor gólu byl Radovan Somík.Do branky se vrátil Martin Růžička,kterého na 2.kola vyřadila chřipka.V zápase třikrát bodoval jmenovaný Radovan Somík za 1 gól a dvě asistence.

Podrobosti k utkání:

Třetiny: 0:3, 1:0, 1:1.
Branky a nahrávky: 21:16 Pabiška (Král, Frolo), 57:32 Fabuš – 0:09 Somík (Cetkovský), 10:43 Klejna (Somík), 19:41 Cetkovský (Špirko, Somík), 45:44 Pineault (Radil).

Rozhodčí: Jebavý, Šír – Tošenovjan, Vengřín.

Vyloučení: 5:6, navíc Kasík (Mladá Boleslav) 10 minut osobní trest.

Bez využití.

Diváci: 3915.

Střely na branku: 28:28.

Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4.

Nejlepší hráči: Lukáš Pabiška – Radovan Somík

Sestavy:

Mladá Boleslav: Schwarz (20:00 Valent) – Žabka, J. Kasík, Šterbák, Duben, Lehikoinen, Jiruš, Jindra, Frolo – Pabiška, Král, Gajovský – Nouza, T. Sýkora, Boháč – Fabuš, Bahenský, Macho – Vrbata, Virkkunen, Handlovský. Trenéři: Vladimír Čermák a Jiří Šejba.

Pardubice: Růžička – Jillson, Píša, Kočí, Nakládal, Havíř, Jillson, MacKenzie, Kolář II – Cetkovský, Špirko, Somík – Kolář I, Koukal, Zohorna – Pineault, Kousal, Pivko – Klejna, Radil, Buchtele. Trenéři: Václav Sýkora a Jan Votruba.