Vyhledávání

Kontakt

HC EATON PARDUBICE vs. HC ENERGIE KARLOVY VARY

15.09.2009 09:45

Po vyhraném 2.kole O2 Extraligy na Spartě chěli Pardubičtí uspět i proti mistrovi minulé sezóny-Karlový Varům.Pro pardubické hráče to byl těžký zápas,protože Karlovy Vary výborně bránili,s vyjímkou dvanácti minut před koncem utkání měli Pardubice obrovský tlak a vněm dokázali dvakrát udeřit a srovnat skóre na nerozhodných 3:3.Muselo se tedy hrát prodloužení.V něm měli Pardubičtí šanci,protože hráli přesilovku.Rozhodčí Turčan ale nesmyslně vyloučil gólmana Haška za zdržování hry a hrálo se tedy 3/3.Jenže aby toho nebylo málo Turčan poslal ještě jednoho hráče Pardubic na trestnou lavici.Mělo se tedy hrát 4/3 ovšem Turčan musel svoje dílo dokonat tím,že nechal karlovarští hrát 5/3.Na to domácí fanoušci nemile reagovali a začala pískat a řvát a k tomu ještě házet PET lahve na ledovou plochu.Karlovy vary přesilovku nevyužily a šlo se tedy na samostatné najézdy,kde za Karlovarští uspěl rozhodujícím nájezdem Pletka.

Podrobnosti k utkání:

Góly: 35. Starý (Nakládal, Havíř), 50. Špirko (Somík), 56. P. Sýkora (Čáslava) - 21. Kumstát (Pech), 32. Melenovský (Pletka, Hájek), 46. Hájek (Melenovský, Kristek), rozhodující sam. nájezd Pletka.

Rozhodčí: Svoboda, Turčan - Jelínek, Rozlílek.

Vyloučení: 9:10.